Thermal krém na vlasy a vlasovou pokožku

 • Dostupnost:skladem
   
 • Cena s DPH 21%:219,00 Kč
   
 •  ks 
   
  Thermal krém na vlasy a vlasovou pokožku
   
   

  THERMAL REGENERAČNÍ VLASOVÝ KRÉM - je speciálně vyroben jako stimulátor vlasového růstu na základě nejmodernější metodiky a výzkumů používané při výrobě přírodní účinné kosmetiky. Krém obsahuje minerální látky z léčivé minerální vody Harkány. Dále obsahuje minerální látky, stopové prvky, hydrolyzát z pšeničného proteinu, vitamíny E, B1, B3, B5 a H, olej z citroníku, kukuřičný a jalovcový oleje. Tyto látky se intenzivně vstřebávají do vlasové pokožky, zajišťují výživu vlasů a jejich zdravý růst. Jalovcový olej zabraňuje vypadávání a lámavosti vlasů, podporuje regeneraci vlasových míšků a vlasy zpevňuje. Uvedené látky též zabraňují tvorbě lupů. Vitamín H má dále schopnost zpomalit šedivění vlasů. Komponenty krému působí jako antioxidanty ve vlasových váčcích (folikulech) a napomáhají stabilizovat barvu vlasů. Účinné látky vlasového krému, díky své originální kompozici, pronikají hluboko ke kořínkům vlasů, regenerují vlasové cibulky a vyživují vlas po celé jeho délce. Je vynikající pro zastavení nadměrného vypadávání vlasů a při tvorbě koutů. V mnoha případech aktivuje vlasové cibulky a obnovuje růst vlasů na místech, kde jsme se s pleší již smířili. V případě aktivního vypadávání vlasů by se mělo s aplikací vlasového krému v kombinaci s THERMAL šamponem začít co nejdříve, aby se minimalizovalo trvalé poškození vlasových folikul! Jemný krémový základ vlasového krému má optimální pH a je vhodný i pro děti a citlivé pacienty. 75g

  Klinickými zkouškami byl prokázán rovněž dobrý účinek krému při diagnózách Seborrhoca sicca, Psoriassis capitis, Serborrhoca dermatitis a Alopecia elfium, hlavně při silné tvorbě šupin, svědivosti pokožky apod.

  Při problémech s kvalitou vlasů nebo jejich řídnutím doporučujeme Thermal intenzivní vlasovou kúru. Jedna Thermal vlasová léčebná intenzivní kúra se skládá ze dvou balení Thermal krému na vlasy a jednoho Thermal šampónu.

  Návod na použití: před umytím vlasů vtíráme Thermal krém v množství odpovídající velikosti oříšku do vlhkých vlasů a pokožky hlavy a necháme působit 20-30 minut. Pak vlasy opláchneme a umyjeme "Thermal šampónem", který zvyšuje účinnost krému. V případě silně znečištěných vlasů doporučujeme před použitím krému nejdříve vlasy umýt. Krém můžete používat příležitostně, nebo ve formě kúry v kombinaci s Thermal šamponem a to nejlépe 2 x týdně, podle možnosti i denně do vypotřebování balení. Po týdenní přestávce lze kúru opakovat. U těžších případů se doporučuje absolvovat alespoň dvě vlasové kúry po sobě. Kúra se skládá ze dvou balení THERMAL krému a jednoho balení THERMAL vlasového šamponu. Nepoužívat vnitřně, pH neutrální.

  Reference

   
  Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
  *
   
   
  *

  Znovu vygenerovat
  Kontrolni kod
   
   
   
  0
   
   
  © Thermal kosmetika